FORUM GOLFOWE

FORUM GOLFISTÓW

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Graj piłkę tak jak leży.
  • Index
  •  » ETYKIETA
  •  » Michelle Wie na turnieju LPGA Kia Classic

#1 2010-03-29 13:06:03

ZbyszekG
Moderator

Michelle Wie na turnieju LPGA Kia Classic

Na stronie www.ogolfie.pl w dziale "Pole golfowe/Reguły gry" zamieściłem krótki materiał filmowy.
Ciekaw jestem Waszych opinii.

ZbyszekG

#2 2010-04-02 15:07:13

jerzyab
Moderator

Re: Michelle Wie na turnieju LPGA Kia Classic

Oglądałem ten film parę razy i w pełni zgadzam się z decyzją sędziów.

Tłumaczenia Wie, że przecież ona wie lepiej jak się czuła i pretensje do sędziów, że oceniają jej odczucia i interpretują sytuację oraz fakty świadczą  tylko o tym, że zawodniczka musi się jeszcze wiele nauczyć jeśli idzie o "ducha" golfa.

A swoją drogą kosztowne roztargnienie (91 000$).

J.B.

#3 2010-04-12 21:40:19

jola_makuch
Moderator

Też oglądałam ten film kilka razy. Mam wrażenie, że stała stabilnie, a się po prostu zagapiła, a potem w tłumaczeniu próbowała naciągnąć interpretację reguł. Ponieważ jest ten film i można prześledzić akcję, nie dałabym wiary w jej tłumaczenie.Kłamczuszka.

Jest powtarzalność w jej wpadkach z Regułami, miała ich co najmniej 4 poważne i prawie wszystkie związane z jej roztrzepaniem, to co kiedyś można było tłumaczyć tym, że jest bardzo młodą i niedoświadczoną zawodniczką, już jej nie może tłumaczyć.
Te "kosztowne roztargnienia" przynoszą jej profity na innych polach - umów z firmami odzieżowymi i innymi.

#4 2014-08-01 22:43:39

tobi
Użytkownik

drodzy państwo, przecież nie ma nic dziwnego w tym, że zawodnik tłuymaczy się jak tylko może. wprawdzie z duchem golfa za wiele wspólnego to nie ma, ale każdy chce wygrać. niestety. nawet golf nie uniknął takich właśnie zachowań

• Index
  •  » ETYKIETA
  •  » Michelle Wie na turnieju LPGA Kia Classic

Stopka forum